Trasa: Kraków - Muszyna


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 8:15
Brzesko --------- 9:15
Czchów --------- 9:43
Łososina Dolna --------- 9:54
Tęgoborze --------- 10:01
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 10:14
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 10:35
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 10:44
Frycowa, Szkoła --------- 10:47
Nowa Wieś --------- 10:58
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 11:15
Krynica Zdrój, Szpital --------- 11:19
Powroźnik, PKP --------- 11:29
Muszyna, Rynek --------- 11:36
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele