Trasa: Kraków - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 19:40
Brzesko --------- 20:40
Czchów --------- 21:08
Łososina Dolna --------- 21:19
Tęgoborze --------- 21:26
Wielogłowy --------- 21:33
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 21:39
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 21:43
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 21:50
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 21:59
Frycowa, Szkoła --------- 22:02
Nowa Wieś --------- 22:13
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 22:30
Krynica Zdrój, Szpital --------- 22:34
Krynica Zdrój, Czarny Potok --------- 22:38
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele