Trasa: Kraków - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 17:40
Brzesko --------- 18:40
Czchów --------- 19:08
Łososina Dolna --------- 19:19
Tęgoborze --------- 19:26
Wielogłowy --------- 19:33
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 19:39
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 19:43
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 20:00
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 20:09
Frycowa, Szkoła --------- 20:12
Nowa Wieś --------- 20:23
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 20:40
Krynica Zdrój, Szpital --------- 20:44
Krynica Zdrój, Czarny Potok --------- 20:48
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele