Trasa: Kraków - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 12:50
Brzesko --------- 13:50
Czchów --------- 14:18
Łososina Dolna --------- 14:29
Tęgoborze --------- 14:36
Wielogłowy --------- 14:43
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 14:49
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 14:53
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 15:05
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 15:14
Frycowa, Szkoła --------- 15:17
Nowa Wieś --------- 15:28
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 15:45
Krynica Zdrój, Szpital --------- 15:49
Krynica Zdrój, Czarny Potok --------- 15:53
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele