Trasa: Kraków - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 12:00
Brzesko --------- 13:00
Czchów --------- 13:28
Łososina Dolna --------- 13:39
Tęgoborze --------- 13:46
Wielogłowy --------- 13:53
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 13:59
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 14:03
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 14:15
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 14:24
Frycowa, Szkoła --------- 14:27
Nowa Wieś --------- 14:38
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 14:55
Krynica Zdrój, Szpital --------- 14:59
Krynica Zdrój, Czarny Potok --------- 15:03
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele