Trasa: Kraków - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 8:45
Brzesko --------- 9:45
Czchów --------- 10:13
Łososina Dolna --------- 10:24
Tęgoborze --------- 10:31
Wielogłowy --------- 10:38
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 10:44
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 11:05
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 11:14
Frycowa, Szkoła --------- 11:17
Nowa Wieś --------- 11:28
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 11:45
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 11:48
Krynica Zdrój, Szpital --------- 11:49
Krynica Zdrój, Czarny Potok --------- 11:53
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele