Trasa: Kraków - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 7:25
Brzesko --------- 8:25
Czchów --------- 8:53
Łososina Dolna --------- 9:04
Tęgoborze --------- 9:11
Wielogłowy --------- 9:18
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 9:24
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 9:28
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 9:35
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 9:44
Frycowa, Szkoła --------- 9:47
Nowa Wieś --------- 9:48
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 10:15
Krynica Zdrój, Szpital --------- 10:19
Krynica Zdrój, Czarny Potok --------- 10:23
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele