Trasa: Kraków - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 6:05
Brzesko --------- 7:05
Czchów --------- 7:33
Łososina Dolna --------- 7:44
Tęgoborze --------- 7:51
Wielogłowy --------- 7:58
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 8:04
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 8:08
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 8:25
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 8:34
Frycowa, Szkoła --------- 8:37
Nowa Wieś --------- 8:48
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 9:05
Krynica Zdrój, Szpital --------- 9:09
Krynica Zdrój, Czarny Potok --------- 9:13
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele