Trasa: Kraków - Gorlice


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 20:00
Brzesko --------- 21:00
Czchów --------- 21:28
Łososina Dolna --------- 21:39
Tęgoborze --------- 21:46
Wielogłowy --------- 21:53
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 21:59
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 22:15
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 22:23
Paszyn --------- 22:31
Cieniawa --------- 22:36
Siołkowa, Browar --------- 22:42
Grybów --------- 22:45
Ropa, Skrzyżowanie --------- 22:55
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 23:13
Gorlice, ul. Legionów --------- 23:14
Gorlice, Biecka Forest --------- 23:15
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 23:17
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele