Trasa: Kraków - Gorlice


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 16:05
Brzesko --------- 17:05
Czchów --------- 17:33
Łososina Dolna --------- 17:44
Tęgoborze --------- 17:51
Wielogłowy --------- 17:58
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 18:04
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:20
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 18:28
Paszyn --------- 18:36
Cieniawa --------- 18:41
Siołkowa, Browar --------- 18:47
Grybów --------- 18:50
Ropa, Skrzyżowanie --------- 19:00
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 19:18
Gorlice, ul. Legionów --------- 19:19
Gorlice, Biecka Forest --------- 19:20
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 19:22
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele