Trasa: Kraków - Gorlice


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 11:15
Brzesko --------- 12:15
Czchów --------- 12:43
Łososina Dolna --------- 12:54
Tęgoborze --------- 13:01
Wielogłowy --------- 13:08
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 13:14
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 13:25
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 13:33
Paszyn --------- 13:41
Cieniawa --------- 13:46
Siołkowa, Browar --------- 13:52
Grybów --------- 13:55
Ropa, Skrzyżowanie --------- 14:05
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 14:23
Gorlice, ul. Legionów --------- 14:24
Gorlice, Biecka Forest --------- 14:25
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 14:27
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele