Trasa: Jaworki - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Jaworki, Homole 00.00 km 9:15
Szczawnica, Seweryniówka --------- 9:20
Krościenko, Rynek --------- 9:31
Tylmanowa, Rzeka --------- 9:43
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 9:49
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 9:55
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 10:03
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 10:08
Stary Sącz, Rynek --------- 10:18
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 10:25
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 10:35
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII