Trasa: Jaworki - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Jaworki, Homole 00.00 km 14:50
Szczawnica, Seweryniówka --------- 14:55
Krościenko, Rynek --------- 15:06
Tylmanowa, Rzeka --------- 15:16
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 15:20
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 15:23
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 15:30
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 15:35
Stary Sącz, Rynek --------- 15:45
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 15:52
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 16:03
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 26.XII
nie kursuje 1.I