Trasa: Gorlice - Zakopane


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 6:30
Ropica Polska, Kościół --------- 6:37
Szymbark, Szkoła --------- 6:43
Ropa, Skrzyżowanie --------- 6:48
Grybów --------- 7:00
Ptaszkowa --------- 7:07
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 7:35
Stary Sącz, Rynek --------- 7:47
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 7:52
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 7:58
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 8:10
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 8:14
Krościenko, Rynek --------- 8:35
Nowy Targ, Dworzec Autobusowy --------- 9:10
Szaflary --------- 9:19
Biały Dunajec --------- 9:26
Zakopane, Dworzec Autobusowy --------- 9:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII