Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 13:20
Gorlice, ul. Legionów --------- 13:22
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 13:25
Ropica Polska, Kościół --------- 13:27
Szymbark, Szkoła --------- 13:33
Ropa, Skrzyżowanie --------- 13:40
Łosie, Pętla --------- 13:47
Klimkówka, Zapora --------- 13:54
Uście Gorlickie --------- 14:01
Hańczowa --------- 14:15
Wysowa Zdrój --------- 14:23
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII