Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 12:25
Gorlice, ul. Legionów --------- 12:27
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 12:30
Ropica Polska, Kościół --------- 12:32
Szymbark, Szkoła --------- 12:38
Ropa, Skrzyżowanie --------- 12:45
Łosie, Pętla --------- 12:52
Klimkówka, Zapora --------- 12:59
Uście Gorlickie --------- 13:06
Hańczowa --------- 13:17
Wysowa Zdrój --------- 13:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt