Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 6:00
Gorlice, ul. Legionów --------- 6:02
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 6:04
Ropica Polska, Kościół --------- 6:08
Szymbark, Szkoła --------- 6:13
Ropa, Skrzyżowanie --------- 6:18
Łosie, Pętla --------- 6:25
Klimkówka, Zapora --------- 6:32
Uście Gorlickie --------- 6:39
Hańczowa --------- 6:48
Wysowa Zdrój --------- 6:55
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt