Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, ul. Legionów 00.00 km 20:12
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 20:15
Ropica Polska, Kościół --------- 20:18
Szymbark, Szkoła --------- 20:26
Ropa, Skrzyżowanie --------- 20:28
Łosie, Pętla --------- 20:35
Klimkówka, Zapora --------- 20:42
Uście Gorlickie --------- 20:49
Hańczowa --------- 21:00
Wysowa Zdrój --------- 21:08
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 21:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta