Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 19:40
Gorlice, ul. Legionów --------- 19:42
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 19:45
Ropica Polska, Kościół --------- 19:47
Szymbark, Szkoła --------- 19:53
Ropa, Skrzyżowanie --------- 19:58
Łosie, Pętla --------- 20:05
Klimkówka, Zapora --------- 20:12
Uście Gorlickie --------- 20:19
Hańczowa --------- 20:30
Wysowa Zdrój --------- 20:38
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt