Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 18:15
Gorlice, ul. Legionów --------- 18:17
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 18:20
Ropica Polska, Kościół --------- 18:22
Szymbark, Szkoła --------- 18:29
Ropa, Skrzyżowanie --------- 18:35
Łosie, Pętla --------- 18:42
Klimkówka, Zapora --------- 18:49
Uście Gorlickie --------- 18:56
Hańczowa --------- 19:07
Wysowa Zdrój --------- 19:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt