Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 17:45
Gorlice, ul. Legionów --------- 17:47
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 17:50
Ropica Polska, Kościół --------- 17:52
Szymbark, Szkoła --------- 17:58
Ropa, Skrzyżowanie --------- 18:03
Łosie, Pętla --------- 18:10
Klimkówka, Zapora --------- 18:17
Uście Gorlickie --------- 18:24
Hańczowa --------- 18:35
Wysowa Zdrój --------- 18:43
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta