Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 16:15
Gorlice, ul. Legionów --------- 16:17
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 16:20
Ropica Polska, Kościół --------- 16:22
Szymbark, Szkoła --------- 16:28
Ropa, Skrzyżowanie --------- 16:35
Łosie, Pętla --------- 16:42
Klimkówka, Zapora --------- 16:49
Uście Gorlickie --------- 16:56
Hańczowa --------- 17:07
Wysowa Zdrój --------- 17:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt