Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 15:15
Gorlice, ul. Legionów --------- 15:17
Ropica Polska, Kościół --------- 15:20
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 15:20
Szymbark, Szkoła --------- 15:28
Ropa, Skrzyżowanie --------- 15:35
Łosie, Pętla --------- 15:42
Klimkówka, Zapora --------- 15:49
Uście Gorlickie --------- 15:57
Hańczowa --------- 16:06
Wysowa Zdrój --------- 16:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w niedziele