Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 14:10
Gorlice, ul. Legionów --------- 14:12
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 14:15
Ropica Polska, Kościół --------- 14:17
Szymbark, Szkoła --------- 14:23
Ropa, Skrzyżowanie --------- 14:30
Łosie, Pętla --------- 14:37
Klimkówka, Zapora --------- 14:44
Uście Gorlickie --------- 14:51
Hańczowa --------- 15:02
Wysowa Zdrój --------- 15:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt