Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 5:35
Gorlice, ul. Legionów --------- 5:37
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 5:39
Ropica Polska, Kościół --------- 5:42
Szymbark, Szkoła --------- 5:48
Ropa, Skrzyżowanie --------- 5:56
Łosie, Pętla --------- 6:00
Klimkówka, Zapora --------- 6:07
Uście Gorlickie --------- 6:15
Hańczowa --------- 6:23
Wysowa Zdrój --------- 6:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII