Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 11:05
Gorlice, ul. Legionów --------- 11:07
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 11:10
Ropica Polska, Kościół --------- 11:12
Szymbark, Szkoła --------- 11:18
Ropa, Skrzyżowanie --------- 11:23
Łosie, Pętla --------- 11:30
Klimkówka, Zapora --------- 11:37
Uście Gorlickie --------- 11:44
Hańczowa --------- 11:55
Wysowa Zdrój --------- 12:03
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII