Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 9:55
Gorlice, ul. Legionów --------- 9:57
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 10:00
Ropica Polska, Kościół --------- 10:02
Szymbark, Szkoła --------- 10:08
Ropa, Skrzyżowanie --------- 10:13
Łosie, Pętla --------- 10:20
Klimkówka, Zapora --------- 10:27
Uście Gorlickie --------- 10:34
Hańczowa --------- 10:45
Wysowa Zdrój --------- 10:53
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII