Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 9:00
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 9:05
Ropica Polska, Kościół --------- 9:07
Gorlice, ul. Legionów --------- 9:08
Szymbark, Szkoła --------- 9:13
Ropa, Skrzyżowanie --------- 9:18
Łosie, Pętla --------- 9:25
Klimkówka, Zapora --------- 9:32
Uście Gorlickie --------- 9:39
Hańczowa --------- 9:50
Wysowa Zdrój --------- 9:58
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt