Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 8:20
Gorlice, ul. Legionów --------- 8:22
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 8:25
Ropica Polska, Kościół --------- 8:27
Szymbark, Szkoła --------- 8:33
Ropa, Skrzyżowanie --------- 8:38
Łosie, Pętla --------- 8:45
Klimkówka, Zapora --------- 8:52
Uście Gorlickie --------- 9:00
Hańczowa --------- 9:10
Wysowa Zdrój --------- 9:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII