Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 6:40
Gorlice, ul. Legionów --------- 6:42
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 6:44
Ropica Polska, Kościół --------- 6:47
Szymbark, Szkoła --------- 6:53
Ropa, Skrzyżowanie --------- 6:58
Łosie, Pętla --------- 7:05
Klimkówka, Zapora --------- 7:12
Uście Gorlickie --------- 7:19
Hańczowa --------- 7:28
Wysowa Zdrój --------- 7:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt