Trasa: Gorlice - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 17:15
Gorlice, ul. Legionów --------- 17:17
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 17:20
Ropica Polska, Kościół --------- 17:22
Szymbark, Szkoła --------- 17:28
Ropa, Skrzyżowanie --------- 17:35
Łosie, Pętla --------- 17:42
Klimkówka, Zapora --------- 17:49
Uście Gorlickie --------- 17:56
Hańczowa --------- 18:07
Wysowa Zdrój --------- 18:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt