Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 18:11
Zagórzany, Kościół --------- 18:20
Klęczany --------- 18:22
Libusza, Krzyżówka --------- 18:26
Biecz, Rynek --------- 18:32
Binarowa --------- 18:41
Rożnowice, Kościół --------- 18:50
Rzepiennik Biskupi --------- 19:00
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 19:04
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt