Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 15:06
Zagórzany, Kościół --------- 15:15
Klęczany --------- 15:17
Libusza, Krzyżówka --------- 15:21
Biecz, Rynek --------- 15:27
Binarowa --------- 15:36
Rożnowice, Kościół --------- 15:44
Rzepiennik Biskupi --------- 15:55
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 15:59
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt