Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 11:42
Zagórzany, Kościół --------- 11:51
Klęczany --------- 11:53
Libusza, Krzyżówka --------- 11:57
Biecz, Rynek --------- 12:03
Binarowa --------- 12:14
Rożnowice, Kościół --------- 12:20
Rzepiennik Biskupi --------- 12:31
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 12:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt