Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 7:57
Klęczany --------- 8:06
Zagórzany, Kościół --------- 8:06
Libusza, Krzyżówka --------- 8:12
Biecz, Rynek --------- 8:18
Binarowa --------- 8:27
Rożnowice, Kościół --------- 8:35
Rzepiennik Biskupi --------- 8:46
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 8:50
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt