Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 19:21
Zagórzany, Kościół --------- 19:30
Klęczany --------- 19:32
Libusza, Krzyżówka --------- 19:36
Biecz, Rynek --------- 19:42
Binarowa --------- 19:51
Rożnowice, Kościół --------- 20:00
Rzepiennik Biskupi --------- 20:10
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 20:14
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt