Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 16:49
Zagórzany, Kościół --------- 16:58
Klęczany --------- 17:00
Libusza, Krzyżówka --------- 17:04
Biecz, Rynek --------- 17:10
Binarowa --------- 17:15
Rożnowice, Kościół --------- 17:27
Rzepiennik Biskupi --------- 17:38
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 17:42
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej