Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 15:42
Zagórzany, Kościół --------- 15:51
Klęczany --------- 15:53
Libusza, Krzyżówka --------- 15:57
Biecz, Rynek --------- 16:03
Binarowa --------- 16:12
Rożnowice, Kościół --------- 16:20
Rzepiennik Biskupi --------- 16:31
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 16:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt