Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 10:50
Zagórzany, Kościół --------- 10:59
Klęczany --------- 11:01
Libusza, Krzyżówka --------- 11:05
Biecz, Rynek --------- 11:11
Binarowa --------- 11:20
Rożnowice, Kościół --------- 11:28
Rzepiennik Biskupi --------- 11:39
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 11:43
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt