Trasa: Gorlice - Rzepiennik Strzyżewski


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 22:11
Zagórzany, Kościół --------- 22:20
Klęczany --------- 22:22
Libusza, Krzyżówka --------- 22:26
Biecz, Rynek --------- 22:32
Binarowa --------- 22:41
Rożnowice, Kościół --------- 22:50
Rzepiennik Biskupi --------- 23:00
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy --------- 23:04
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt