Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 8:00
Gorlice, ul. Legionów --------- 8:02
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 8:04
Ropica Polska, Kościół --------- 8:07
Szymbark, Szkoła --------- 8:13
Ropa, Skrzyżowanie --------- 8:20
Grybów --------- 8:35
Siołkowa, Browar --------- 8:38
Stara Wieś --------- 8:39
Ptaszkowa --------- 8:42
Cieniawa --------- 8:44
Paszyn --------- 8:48
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 8:57
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 9:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII