Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 7:10
Gorlice, ul. Legionów --------- 7:12
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 7:14
Ropica Polska, Kościół --------- 7:17
Szymbark, Szkoła --------- 7:23
Ropa, Skrzyżowanie --------- 7:28
Grybów --------- 7:40
Siołkowa, Browar --------- 7:43
Stara Wieś --------- 7:44
Ptaszkowa --------- 7:47
Cieniawa --------- 7:49
Paszyn --------- 7:53
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 8:02
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 8:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt