Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 6:45
Gorlice, ul. Legionów --------- 6:47
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 6:49
Ropica Polska, Kościół --------- 6:52
Szymbark, Szkoła --------- 6:58
Ropa, Skrzyżowanie --------- 7:03
Grybów --------- 7:15
Siołkowa, Browar --------- 7:18
Stara Wieś --------- 7:19
Ptaszkowa --------- 7:22
Cieniawa --------- 7:24
Paszyn --------- 7:28
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 7:37
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 7:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w niedziele
Kursuje w święta