Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 6:30
Gorlice, ul. Legionów --------- 6:32
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 6:34
Ropica Polska, Kościół --------- 6:37
Szymbark, Szkoła --------- 6:43
Ropa, Skrzyżowanie --------- 6:47
Grybów --------- 7:00
Siołkowa, Browar --------- 7:03
Stara Wieś --------- 7:04
Ptaszkowa --------- 7:07
Cieniawa --------- 7:09
Paszyn --------- 7:13
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 7:22
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 7:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
kurs w linii Gorlice – Nowy Sącz – Zakopane