Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 6:00
Gorlice, ul. Legionów --------- 6:02
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 6:04
Ropica Polska, Kościół --------- 6:07
Szymbark, Szkoła --------- 6:13
Ropa, Skrzyżowanie --------- 6:18
Grybów --------- 6:30
Siołkowa, Browar --------- 6:33
Stara Wieś --------- 6:34
Ptaszkowa --------- 6:37
Cieniawa --------- 6:39
Paszyn --------- 6:43
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 6:52
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 7:00
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt