Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 5:40
Gorlice, ul. Legionów --------- 5:42
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 5:44
Ropica Polska, Kościół --------- 5:47
Szymbark, Szkoła --------- 5:53
Ropa, Skrzyżowanie --------- 5:58
Grybów --------- 6:10
Siołkowa, Browar --------- 6:13
Stara Wieś --------- 6:14
Ptaszkowa --------- 6:18
Cieniawa --------- 6:21
Paszyn --------- 6:28
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 6:37
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
kurs w linii Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków