Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 5:25
Gorlice, ul. Legionów --------- 5:27
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 5:29
Ropica Polska, Kościół --------- 5:32
Szymbark, Szkoła --------- 5:38
Ropa, Skrzyżowanie --------- 5:43
Grybów --------- 5:55
Siołkowa, Browar --------- 5:58
Stara Wieś --------- 5:59
Ptaszkowa --------- 6:01
Cieniawa --------- 6:03
Paszyn --------- 6:07
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 6:17
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
kurs w linii Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków