Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 20:30
Gorlice, ul. Legionów --------- 20:32
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 20:34
Ropica Polska, Kościół --------- 20:37
Szymbark, Szkoła --------- 20:47
Ropa, Skrzyżowanie --------- 20:50
Grybów --------- 21:00
Siołkowa, Browar --------- 21:03
Stara Wieś --------- 21:04
Cieniawa --------- 21:07
Ptaszkowa --------- 21:07
Paszyn --------- 21:13
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 21:22
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 21:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII