Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 17:55
Gorlice, ul. Legionów --------- 17:57
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 17:59
Ropica Polska, Kościół --------- 18:02
Szymbark, Szkoła --------- 18:08
Ropa, Skrzyżowanie --------- 18:15
Grybów --------- 18:25
Siołkowa, Browar --------- 18:28
Stara Wieś --------- 18:29
Ptaszkowa --------- 18:32
Cieniawa --------- 18:34
Paszyn --------- 18:38
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 18:47
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:55
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII