Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 17:05
Gorlice, ul. Legionów --------- 17:07
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 17:09
Ropica Polska, Kościół --------- 17:12
Szymbark, Szkoła --------- 17:18
Ropa, Skrzyżowanie --------- 17:25
Grybów --------- 17:35
Siołkowa, Browar --------- 17:38
Stara Wieś --------- 17:39
Ptaszkowa --------- 17:42
Cieniawa --------- 17:44
Paszyn --------- 17:48
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 17:57
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII